| Ονομασία μάρκας: | UGREEN |
| Αριθμός μοντέλου: | DXP6800 Pro |
| MOQ: | 2 |
| Τιμή: | $638-668 |
1. Το DXP6800 Pro 6-Bay Desktop NAS είναι μια εξαιρετικά ισχυρή και ευέλικτη λύση αποθήκευσης σχεδιασμένη για απαιτητικές εργασίες. Εξοπλισμένο με έναν επεξεργαστή Intel I5 1235u 10-Core, προσφέρει απαράμιλλη υπολογιστική απόδοση, καθιστώντας το ιδανικό για εργασίες που απαιτούν πολλά δεδομένα και εφαρμογές που απαιτούν πολλούς πόρους.
2. Προσφέροντας 8GB DDR5 RAM και έναν SSD 128GB, το DXP6800 Pro εξασφαλίζει γρήγορη και αποτελεσματική επεξεργασία και αποθήκευση δεδομένων, με τη δυνατότητα υποστήριξης πολλαπλών ταυτόχρονων χρηστών χωρίς συμβιβασμούς στην απόδοση.
3. Διαθέτοντας ένα ζεύγος θυρών 10GbE και δύο υποδοχές M.2 NVMe, το DXP6800 Pro παρέχει μεταφορά δεδομένων και συνδεσιμότητα υψηλής ταχύτητας, καθιστώντας το ιδανικό για εφαρμογές υψηλού εύρους ζώνης, όπως επεξεργασία βίντεο, εικονικοποίηση και μετανάστευση δεδομένων μεγάλης κλίμακας.
4. Με συμπαγή σχεδίαση 6 θέσεων, το DXP6800 Pro βελτιστοποιεί τη διαχείριση του υλικού αποθήκευσης και τη χρήση του χώρου, επιτρέποντας στους χρήστες να αποθηκεύουν, να διαχειρίζονται και να προστατεύουν αποτελεσματικά τα πολύτιμα δεδομένα τους.
5. Το DXP6800 Pro υποστηρίζεται από την επωνυμία Ugreen, γνωστή για τη δέσμευσή της στην ποιότητα, την καινοτομία και την εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών. Ως αποτέλεσμα, οι πελάτες μπορούν να απολαμβάνουν εμπιστοσύνη στην αγορά τους, γνωρίζοντας ότι αποκτούν μια αξιόπιστη και στιβαρή λύση NAS.
| Κωδικός προϊόντος | 25898 |
| Μοντέλο | DXP6800 Pro |
| Υποστηριζόμενες Γλώσσες | Αγγλικά, Γερμανικά, Γαλλικά, Ισπανικά, Πορτογαλικά, Ιταλικά, Κινέζικα, Ιαπωνικά |
| Θέσεις δίσκων | 6 Θέσεων (SATA) |
| Λειτουργικό Σύστημα | UGOS Pro |
| Μοντέλο CPU | 1235u |
| Μάρκα & Αρχιτεκτονική CPU | Intel X86 12ης Γενιάς Intel® Core™ i5 10 Πυρήνες 12 Νήματα |
| Μνήμη (RAM) | 8GB DDR5 |
| ODECC | Υποστηρίζεται |
| Επεκτάσιμη RAM (Μέγιστο) | 64GB |
| Μνήμη Flash (Δίσκος Συστήματος) | SSD 128GB |
| Θέσεις δίσκων SATA | 6 |
| Υποδοχές SSD M.2 | 2 |
| RAID | JBOD/Basic/0/1/5/6/10 |
| Μέγιστη χωρητικότητα αποθήκευσης | 196TB (6x 30TB + 2x 8TB) |
| Θύρες LAN (RJ45) | 2x 10GbE |
| Επέκταση PCIe | 1x PCIe x4 |
| Θύρες Thunderbolt™ 4 | 2 |
| Θύρες USB Υψηλής Ταχύτητας (Μπροστινό Πάνελ) | 2x Thunderbolt 4 (40Gb/s) |
| Θύρες USB Υψηλής Ταχύτητας (Πίσω Πάνελ) | 2x USB-A (10Gb/s) |
| USB 2.0 (Πίσω Πάνελ) | 2x USB-A (480Mb/s) |
| Αναγνώστης καρτών SD | SD 4.0 |
| HDMI | 8K |
| Wi-Fi | - |
| Διαστάσεις προϊόντος | Μ11.54×Π10.16×Υ7.87 ίντσες |
| Κατανάλωση ενέργειας | 43.07 W (πρόσβαση δίσκου) 24.91 W (αναστολή λειτουργίας δίσκου) |
Επικοινωνήστε μαζί μου ως εξής:
| Τηλ | +86 18664937360 |
| Skype | +86 18664937360 |
| WhatsApp/Wechat | +86 18664937360 |
| amy-ai at asia-hitech.com | |
| Ιστοσελίδα | www.asia-hitech.com |
Γρήγορη παράδοση
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ε: Ποια είναι τα πλεονεκτήματά σας;
Α: Είμαστε επαγγελματίας προμηθευτής στον τομέα του δικτυακού εξοπλισμού για περισσότερα από πέντε χρόνια. Παρέχουμε προϊόντα γνήσιας μάρκας με καλή τιμή στους πελάτες. Έχουμε επαγγελματική ομάδα πωλήσεων παρέχουμε 24ωρη δωρεάν συμβουλευτική, και έχουμε επίσης επαγγελματική τεχνική ομάδα και τμήμα μετά την πώληση.Ε: Ποια είναι η εγγύηση των προϊόντων σας;
Α: ένα έτος (εκτός από τα μεταχειρισμένα προϊόντα).
Ε: Ποιο είναι το MOQ για τα προϊόντα σας;
Α: 1 τεμάχιο.
Ε: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής;
Α: Προ T/T ή paypal ή west union ή Trade Assurance παραγγελία.
Ε: Ποια είναι η συσκευασία;
Α: Αρχική συσκευασία. Για το εξωτερικό, θα το συσκευάσουμε σε ένα άδειο κουτί για να προστατεύσουμε από ζημιές κατά τη μεταφορά, και να διασφαλίσουμε ότι θα λάβετε τα αγαθά σε καλή κατάσταση.