| Ονομασία μάρκας: | UGREEN |
| Αριθμός μοντέλου: | DXP8800 PLUS |
| MOQ: | 2 |
| Τιμή: | Rp 12.873.809-13.152.538 |
| ΑΕΠ | 35126 |
| Σχήμα | DXP8800 Plus |
| Υποστηριζόμενες γλώσσες | Αγγλικά, Γερμανικά, Γαλλικά, Ισπανικά, Πορτογαλικά, Ιταλικά, Κινέζικα, Ιαπωνικά |
| Τμήματα οδήγησης | 8-Bay (SATA) |
| Λειτουργικό σύστημα | UGOS Pro |
| Πρότυπο CPU | 1235u |
| Ετικέτα και αρχιτεκτονική CPU | Intel X86 12ης γενιάς Intel® CoreTM i5 10 πυρήνες 12 νήματα |
| Μνήμη (RAM) | 8GB DDR5 |
| ΟΔΕΣΚ | Υποστηριζόμενη |
| Επεκτάσιμη μνήμη RAM (μέγιστη) | 64GB |
| Μνήμη Flash (Δίσκος Συστήματος) | SSD 128GB |
| Κύκλοι οδήγησης SATA | 8 |
| Σλοτ μονάδας SSD M.2 | 2 |
| RAID | JBOD/Basic/0/1/5/6/10 |
| Μέγιστη αποθήκευση | 256TB (8x 30TB + 2x 8TB) |
| Λιμένες LAN (RJ45) | 2x 10GbE |
| Διεύρυνση PCIe | 1x PCIe x4 |
| ThunderboltTM 4 θύρες | 2 |
| Πορτ USB υψηλής ταχύτητας (προσωρινός πίνακας) | 2x Thunderbolt 4 (40Gb/s) |
| Πορτ USB υψηλής ταχύτητας (πίσω πίνακας) | 2x USB-A (10Gb/s) |
| USB 2.0 (πίσω πίνακας) | 2x USB-A (480Mb/s) |
| Διαβάτης κάρτας SD | SD 4.0 |
| HDMI | 8K |
| Wi-Fi | - |
| Μέγεθος προϊόντος | L7.05 × W5.59 × H2.05 ίντσες |
| Κατανάλωση ενέργειας | 70.39 W (πρόσβαση στην μονάδα κίνησης) 28.99 W ((οδήγηση σε κατάσταση χειμερινής νάρκης) |
![]()
| Ζεστή πώληση!!! | |||
| WS-C3850-24T-L | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | 1921/Κ9 | GLC- LH- SMD= |
| WS-C3850-24T-S | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | 1941/Κ9 | GLC-SX-MMD= |
| WS-C3850-24T-E | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | 1941-SEC/K9 | GLC-ZX-SMD= |
| WS-C3850-24P-L | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | 2901/Κ9 | GLC-EX-SMD= |
| WS-C3850-24P-S | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | ISR4331/K9 | GLC-T= |
| WS-C3850-12XS-S | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | ISR4331-V/K9 | GLC-TE= |
| WS-C3850-48P-S | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | ISR4431/K9 | GLC-BX-U= |
| WS-C3850-48P-L | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | ISR4351/K9 | GLC-BX-D= |
| Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | ISR4321/K9 | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | ISR4431-SEC/K9 | Δελτίο ΕΚΑΧ της 28ης Ιουλίου 2008. |
| WS-C3850-48T-L | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | ISR4331-SEC/K9 | SFP-GE-T= |
| WS-C3850-48T-S | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | 1921-SEC/K9 | SFP-10G-SR= |
| WS-C3850-12S-S | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | ASR1001-X | SFP-10G-LR= |
| WS-C3850-12S-E | Δοκιμαστική μονάδα | ASR1002-X | C3850-NM-2-10G |
| Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ | 2911/K9 | C3850-NM-4-10G |
![]()
![]()
Ε: Ποια είναι τα πλεονεκτήματά σας;
Απ: Είμαστε ένας επαγγελματίας προμηθευτής στον τομέα του εξοπλισμού δικτύου για περισσότερα από πέντε χρόνια.Έχουμε επαγγελματική ομάδα πωλήσεων παρέχουν 24 ώρες δωρεάν συμβουλευτική, και έχουμε επίσης μια επαγγελματική τεχνική ομάδα και τμήμα μετά την πώληση.
Ε: Μπορείτε να πάρετε καλύτερη τιμή ή έκπτωση;
Α: Ναι, μπορούμε να σας δώσουμε έκπτωση. Αλλά είναι βασισμένο στην ποσότητα. Περισσότερη ποσότητα πιο επιθετική τιμή.
Ε: Ποιο είναι το MOQ για τα προϊόντα σας;
Α: 1 κομμάτι.
Ε: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής;
Α: Προ T/T ή paypal ή west union ή Trade Assurance παραγγελία.
Ε: Ποιο είναι το πακέτο;
Α: Αρχική συσκευασία. Για το εξωτερικό, θα το συσκευάσουμε σε ένα άδειο κουτί για να προστατεύσουμε από ζημιές κατά τη διάρκεια της μεταφοράς και να διασφαλίσουμε ότι θα λάβετε τα αγαθά σε καλή κατάσταση.
WhatsApp/Wechat: +86 15527331922
| lauren Yu /Τμήμα Πωλήσεων | |
| Κινητή | +86 15527331922 |
| Ζωντανά: | |
| Skype | |
| +86 15527331922 | |
| whatsapp/wechat | |
| Λόρεν-Γιου στο asia-hitech.com | |
| Ηλεκτρονικό | |
| 86 010 62669007 ex 801 | |
| Τηλεφώνημα | |
| 86 010 82822901 | |
| Φαξ: | |
| Ιστοσελίδα | www.asia-hitech.com |
| Δελτίο ΕΚ 6-1994, σημείο 1.2. | |