| Ονομασία μάρκας: | UGREEN |
| Αριθμός μοντέλου: | DH2300 |
| MOQ: | 2 |
| Τιμή: | $145-155 |
| Κωδικός προϊόντος | 95087 |
| Μοντέλο | DH2300 |
| Υποστηριζόμενες γλώσσες | Αγγλικά, Γερμανικά, Γαλλικά, Ισπανικά, Πορτογαλικά, Ιταλικά, Κινέζικα, Ιαπωνικά |
| Θύρες δίσκων | 2-Bay (SATA) |
| Λειτουργικό σύστημα | UGOS Pro |
| Μοντέλο CPU | A72+A53 8 Πυρήνες |
| Μάρκα & Αρχιτεκτονική CPU | Rockchip A72+A53 8 Πυρήνες 2.2GHz |
| Μνήμη (RAM) | 4GB LPDDR4X |
| Μνήμη Flash (Σύστημα Δίσκου) | eMMC 32GB |
| Θύρες δίσκων SATA | 2 |
| RAID | JBOD/Basic/RAID 0/RAID 1 |
| Μέγιστη χωρητικότητα αποθήκευσης | 60TB (2x 30TB) |
| Θύρες LAN (RJ45) | 1x 1GbE |
| Επέκταση PCIe | - |
| Θύρες USB υψηλής ταχύτητας (Μπροστινό πάνελ) | 1x USB-C(5Gb/s), 2x USB-A (και οι δύο 5Gb/s) |
| HDMI | 4K 60Hz |
| Διαστάσεις προϊόντος | Μ151 x Π98 x Υ213.7 mm |
| Κατανάλωση ενέργειας | 13.72W (πρόσβαση δίσκου) 3.304W (αναστολή λειτουργίας δίσκου) |
![]()
| Hot selling !!! | |||
| WS-C3850-24T-L | WS-C2960X-24PS-L | 1921/K9 | GLC-LH-SMD= |
| WS-C3850-24T-S | WS-C2960X-24TS-L | 1941/K9 | GLC-SX-MMD= |
| WS-C3850-24T-E | WS-C2960X-24TD-L | 1941-SEC/K9 | GLC-ZX-SMD= |
| WS-C3850-24P-L | WS-C2960X-48TS-L | 2901/K9 | GLC-EX-SMD= |
| WS-C3850-24P-S | WS-C2960X-48TD-L | ISR4331/K9 | GLC-T= |
| WS-C3850-12XS-S | WS-C2960X-48LPS-L | ISR4331-V/K9 | GLC-TE= |
| WS-C3850-48P-S | WS-C2960X-48FPS-L | ISR4431/K9 | GLC-BX-U= |
| WS-C3850-48P-L | WS-C2960X-48LPD-L | ISR4351/K9 | GLC-BX-D= |
| WS-C3850-12XS-E | WS-C2960X-48FPD-L | ISR4321/K9 | DS-SFP-FC16G-SW |
| WS-C3850-24XS-S | WS-C2960XR-24TD-I | ISR4431-SEC/K9 | DS-SFP-FC8G-SW |
| WS-C3850-48T-L | WS-C2960XR-48TS-I | ISR4331-SEC/K9 | SFP-GE-T= |
| WS-C3850-48T-S | WS-C2960XR-48LPS-I | 1921-SEC/K9 | SFP-10G-SR= |
| WS-C3850-12S-S | WS-C2960XR-48FPS-I | ASR1001-X | SFP-10G-LR= |
| WS-C3850-12S-E | WS-C2960XR-48LPD-I | ASR1002-X | C3850-NM-2-10G |
| WS-C3850-24S-S | WS-C2960XR-48FPD-I | 2911/K9 | C3850-NM-4-10G |
![]()
![]()
Ε: Ποια είναι τα πλεονεκτήματά σας;
Α: Είμαστε επαγγελματίας προμηθευτής στον τομέα του δικτυακού εξοπλισμού για περισσότερα από πέντε χρόνια. Παρέχουμε πρωτότυπα προϊόντα μάρκας με καλή τιμή στους πελάτες. Έχουμε επαγγελματική ομάδα πωλήσεων που παρέχει 24ωρη δωρεάν συμβουλευτική, και έχουμε επίσης επαγγελματική τεχνική ομάδα και τμήμα μετά την πώληση.
Ε: Μπορώ να πάρω καλύτερη τιμή ή έκπτωση;
Α: Ναι, μπορούμε να σας δώσουμε έκπτωση. Αλλά βασίζεται στην ποσότητα. Περισσότερη ποσότητα, πιο ελκυστική τιμή.
Ε: Ποιο είναι το MOQ για τα προϊόντα σας;
Α: 1 τεμάχιο.
Ε: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής;
Α: Προ T/T ή paypal ή west union ή παραγγελία Trade Assurance.
Ε: Ποια είναι η συσκευασία;
Α: Αρχική συσκευασία. Για το εξωτερικό, θα το συσκευάσουμε σε ένα άδειο κουτί για να προστατεύσουμε από ζημιές κατά τη μεταφορά, και να διασφαλίσουμε ότι θα λάβετε τα αγαθά σε καλή κατάσταση.
WhatsApp/Wechat : +86 15527331922
| lauren Yu /Τμήμα Πωλήσεων | |
| Κινητό | +86 15527331922 |
| live:.cid.a18ec94ce8fe3ec9 | |
| Skype | |
| +86 15527331922 | |
| whatsapp/wechat | |
| lauren-yu at asia-hitech.com | |
| 86 010 62669007 ex 801 | |
| Τηλέφωνο | |
| 86 010 82822901 | |
| Φαξ: | |
| Ιστοσελίδα | www.asia-hitech.com |
| www.wf-technology.com | |