| Ονομασία μάρκας: | UGREEN |
| Αριθμός μοντέλου: | DXP2800 |
| MOQ: | 2 |
| Τιμή: | $229-239 |
| Κωδικός προϊόντος | 25242 |
| Μοντέλο | DXP2800 |
| Υποστηριζόμενες γλώσσες | Αγγλικά, Γερμανικά, Γαλλικά, Ισπανικά, Πορτογαλικά, Ιταλικά, Κινέζικα, Ιαπωνικά |
| Θύρες δίσκων | 2-Bay (SATA) |
| Λειτουργικό σύστημα | UGOS Pro |
| Μοντέλο CPU | N100 |
| Μάρκα & Αρχιτεκτονική CPU | Intel X86 12ης Γενιάς N Series 4 Πυρήνες 4 Νήματα |
| Μνήμη (RAM) | 8GB DDR5 |
| ODECC | Υποστηρίζεται |
| Επεκτάσιμη RAM (μέγιστο) | 16GB |
| Μνήμη Flash (Δίσκος Συστήματος) | eMMC 32GB |
| Θύρες δίσκων SATA | 2 |
| Υποδοχές δίσκων M.2 SSD | 2 |
| RAID | JBOD/Basic/0/1 |
| Μέγιστη χωρητικότητα αποθήκευσης | 60TB (2x 24TB + 2x 8TB) |
| Θύρες LAN (RJ45) | 1x 2.5GbE |
| Θύρες USB υψηλής ταχύτητας (Μπροστινό πάνελ) | 1x USB-C, 1x USB-A (και οι δύο 10Gb/s) |
| Θύρες USB υψηλής ταχύτητας (Πίσω πάνελ) | 1x USB-A (5Gb/s) |
| USB 2.0 (Πίσω πάνελ) | 2x USB-A (480Mb/s) |
| HDMI | 4K |
| Διαστάσεις προϊόντος | 9.1" × 4.3" × 7.0" |
| Κατανάλωση ενέργειας | 16.38W (πρόσβαση δίσκου) 5.24W (αναστολή λειτουργίας δίσκου) |
![]()
| Hot selling !!! | |||
| WS-C3850-24T-L | WS-C2960X-24PS-L | 1921/K9 | GLC-LH-SMD= |
| WS-C3850-24T-S | WS-C2960X-24TS-L | 1941/K9 | GLC-SX-MMD= |
| WS-C3850-24T-E | WS-C2960X-24TD-L | 1941-SEC/K9 | GLC-ZX-SMD= |
| WS-C3850-24P-L | WS-C2960X-48TS-L | 2901/K9 | GLC-EX-SMD= |
| WS-C3850-24P-S | WS-C2960X-48TD-L | ISR4331/K9 | GLC-T= |
| WS-C3850-12XS-S | WS-C2960X-48LPS-L | ISR4331-V/K9 | GLC-TE= |
| WS-C3850-48P-S | WS-C2960X-48FPS-L | ISR4431/K9 | GLC-BX-U= |
| WS-C3850-48P-L | WS-C2960X-48LPD-L | ISR4351/K9 | GLC-BX-D= |
| WS-C3850-12XS-E | WS-C2960X-48FPD-L | ISR4321/K9 | DS-SFP-FC16G-SW |
| WS-C3850-24XS-S | WS-C2960XR-24TD-I | ISR4431-SEC/K9 | DS-SFP-FC8G-SW |
| WS-C3850-48T-L | WS-C2960XR-48TS-I | ISR4331-SEC/K9 | SFP-GE-T= |
| WS-C3850-48T-S | WS-C2960XR-48LPS-I | 1921-SEC/K9 | SFP-10G-SR= |
| WS-C3850-12S-S | WS-C2960XR-48FPS-I | ASR1001-X | SFP-10G-LR= |
| WS-C3850-12S-E | WS-C2960XR-48LPD-I | ASR1002-X | C3850-NM-2-10G |
| WS-C3850-24S-S | WS-C2960XR-48FPD-I | 2911/K9 | C3850-NM-4-10G |
![]()
![]()
Ε: Ποια είναι τα πλεονεκτήματά σας;
Α: Είμαστε επαγγελματίας προμηθευτής στον τομέα του δικτυακού εξοπλισμού για πάνω από πέντε χρόνια. Παρέχουμε πρωτότυπα προϊόντα μάρκας με καλή τιμή στους πελάτες. Έχουμε επαγγελματική ομάδα πωλήσεων που παρέχει 24ωρη δωρεάν συμβουλευτική, και έχουμε επίσης επαγγελματική τεχνική ομάδα και τμήμα μετά την πώληση.
Ε: Μπορώ να πάρω καλύτερη τιμή ή έκπτωση;
Α: Ναι, μπορούμε να σας δώσουμε έκπτωση. Αλλά βασίζεται στην ποσότητα. Περισσότερη ποσότητα, πιο ελκυστική τιμή.
Ε: Ποιο είναι το MOQ για τα προϊόντα σας;
Α: 1 τεμάχιο.
Ε: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής;
Α: Προ T/T ή paypal ή west union ή Trade Assurance παραγγελία.
Ε: Ποια είναι η συσκευασία;
Α: Αρχική συσκευασία. Για το εξωτερικό, θα το συσκευάσουμε σε ένα άδειο κουτί για να προστατεύσουμε από ζημιές κατά τη μεταφορά, και να διασφαλίσουμε ότι θα λάβετε τα αγαθά σε καλή κατάσταση.
WhatsApp/Wechat : +86 15527331922
| lauren Yu /Τμήμα Πωλήσεων | |
| Κινητό | +86 15527331922 |
| live:.cid.a18ec94ce8fe3ec9 | |
| Skype | |
| +86 15527331922 | |
| whatsapp/wechat | |
| lauren-yu at asia-hitech.com | |
| 86 010 62669007 ex 801 | |
| Τηλέφωνο | |
| 86 010 82822901 | |
| Φαξ: | |
| Ιστοσελίδα | www.asia-hitech.com |
| www.wf-technology.com | |