| Ονομασία μάρκας: | UGREEN |
| Αριθμός μοντέλου: | DXP6800 Pro |
| MOQ: | 2 |
| Τιμή: | R$3,560.81-3,633.06 |
| Κωδικός προϊόντος | 25898 |
| Μοντέλο | DXP6800 Pro |
| Υποστηριζόμενες γλώσσες | Αγγλικά, Γερμανικά, Γαλλικά, Ισπανικά, Πορτογαλικά, Ιταλικά, Κινέζικα, Ιαπωνικά |
| Θήκες δίσκων | 6 Θέσεων (SATA) |
| Λειτουργικό σύστημα | UGOS Pro |
| Μοντέλο CPU | 1235u |
| Μάρκα & Αρχιτεκτονική CPU | Intel X86 12ης Γενιάς Intel® Core™ i5 10 Πυρήνες 12 Νήματα |
| Μνήμη (RAM) | 8GB DDR5 |
| ODECC | Υποστηρίζεται |
| Επεκτάσιμη RAM (Μέγιστο) | 64GB |
| Μνήμη Flash (Δίσκος Συστήματος) | SSD 128GB |
| Θήκες δίσκων SATA | 6 |
| Υποδοχές M.2 SSD | 2 |
| RAID | JBOD/Basic/0/1/5/6/10 |
| Μέγιστη χωρητικότητα αποθήκευσης | 196TB (6x 30TB + 2x 8TB) |
| Θύρες LAN (RJ45) | 2x 10GbE |
| Επέκταση PCIe | 1x PCIe x4 |
| Θύρες Thunderbolt™ 4 | 2 |
| Θύρες USB υψηλής ταχύτητας (Μπροστινό πάνελ) | 2x Thunderbolt 4 (40Gb/s) |
| Θύρες USB υψηλής ταχύτητας (Πίσω πάνελ) | 2x USB-A (10Gb/s) |
| USB 2.0 (Πίσω πάνελ) | 2x USB-A (480Mb/s) |
| Αναγνώστης καρτών SD | SD 4.0 |
| HDMI | 8K |
| Wi-Fi | - |
| Διαστάσεις προϊόντος | Μ11.54×Π10.16×Υ7.87 ίντσες |
| Κατανάλωση ενέργειας | 43.07 W (πρόσβαση δίσκου) 24.91 W (αναστολή λειτουργίας δίσκου) |
![]()
| Hot selling !!! | |||
| WS-C3850-24T-L | WS-C2960X-24PS-L | 1921/K9 | GLC-LH-SMD= |
| WS-C3850-24T-S | WS-C2960X-24TS-L | 1941/K9 | GLC-SX-MMD= |
| WS-C3850-24T-E | WS-C2960X-24TD-L | 1941-SEC/K9 | GLC-ZX-SMD= |
| WS-C3850-24P-L | WS-C2960X-48TS-L | 2901/K9 | GLC-EX-SMD= |
| WS-C3850-24P-S | WS-C2960X-48TD-L | ISR4331/K9 | GLC-T= |
| WS-C3850-12XS-S | WS-C2960X-48LPS-L | ISR4331-V/K9 | GLC-TE= |
| WS-C3850-48P-S | WS-C2960X-48FPS-L | ISR4431/K9 | GLC-BX-U= |
| WS-C3850-48P-L | WS-C2960X-48LPD-L | ISR4351/K9 | GLC-BX-D= |
| WS-C3850-12XS-E | WS-C2960X-48FPD-L | ISR4321/K9 | DS-SFP-FC16G-SW |
| WS-C3850-24XS-S | WS-C2960XR-24TD-I | ISR4431-SEC/K9 | DS-SFP-FC8G-SW |
| WS-C3850-48T-L | WS-C2960XR-48TS-I | ISR4331-SEC/K9 | SFP-GE-T= |
| WS-C3850-48T-S | WS-C2960XR-48LPS-I | 1921-SEC/K9 | SFP-10G-SR= |
| WS-C3850-12S-S | WS-C2960XR-48FPS-I | ASR1001-X | SFP-10G-LR= |
| WS-C3850-12S-E | WS-C2960XR-48LPD-I | ASR1002-X | C3850-NM-2-10G |
| WS-C3850-24S-S | WS-C2960XR-48FPD-I | 2911/K9 | C3850-NM-4-10G |
![]()
![]()
Ε: Ποια είναι τα πλεονεκτήματά σας;
Α: Είμαστε επαγγελματίας προμηθευτής στον τομέα του δικτυακού εξοπλισμού για πάνω από πέντε χρόνια. Παρέχουμε πρωτότυπα προϊόντα μάρκας με καλή τιμή στους πελάτες. Έχουμε επαγγελματική ομάδα πωλήσεων που παρέχει 24ωρη δωρεάν συμβουλευτική, και έχουμε επίσης επαγγελματική τεχνική ομάδα και τμήμα μετά την πώληση.
Ε: Μπορώ να πάρω καλύτερη τιμή ή έκπτωση;
Α: Ναι, μπορούμε να σας δώσουμε έκπτωση. Αλλά βασίζεται στην ποσότητα. Περισσότερη ποσότητα, πιο ελκυστική τιμή.
Ε: Ποιο είναι το MOQ για τα προϊόντα σας;
Α: 1 τεμάχιο.
Ε: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής;
Α: Προ T/T ή paypal ή west union ή Trade Assurance παραγγελία.
Ε: Ποια είναι η συσκευασία;
Α: Αρχική συσκευασία. Για το εξωτερικό, θα το συσκευάσουμε σε ένα άδειο κουτί για να προστατεύσουμε από ζημιές κατά τη μεταφορά και να διασφαλίσουμε ότι θα λάβετε τα αγαθά σε καλή κατάσταση.
WhatsApp/Wechat : +86 15527331922
| lauren Yu /Τμήμα Πωλήσεων | |
| Κινητό | +86 15527331922 |
| live:.cid.a18ec94ce8fe3ec9 | |
| Skype | |
| +86 15527331922 | |
| whatsapp/wechat | |
| lauren-yu at asia-hitech.com | |
| 86 010 62669007 ex 801 | |
| Τηλέφωνο | |
| 86 010 82822901 | |
| Φαξ: | |
| Ιστοσελίδα | www.asia-hitech.com |
| www.wf-technology.com | |