| Αριθμός μοντέλου: | TS-462C-LP4G |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $279-295 |
| Επεξεργαστής | Επεξεργαστής Intel® Celeron® N4505 διπλού πυρήνα 2,0 GHz (έως 2,9 GHz) |
| Αρχιτεκτονική επεξεργαστή | 64-bit x86 |
| Επεξεργαστής γραφικών | Intel® UHD Graphics |
| Μηχανή κρυπτογράφησης | (AES-NI) |
| Μνήμη συστήματος | 4 GB ενσωματωμένη (μη επεκτάσιμη) |
| Μνήμη flash | 4 GB (προστασία λειτουργικού συστήματος διπλής εκκίνησης) |
| Αριθμός θέσεων σκληρού δίσκου | 4 x 3,5 ιντσών SATA 6Gb/s, 3Gb/s |
| Υποστηριζόμενοι τύποι σκληρού δίσκου | Θέση 3,5 ιντσών: Σκληρός δίσκος SATA 3,5 ιντσών Σκληρός δίσκος SATA 2,5 ιντσών Μονάδα στερεάς κατάστασης SATA 2,5 ιντσών |
| Θύρα Ethernet 2,5 Gigabit (2,5G/1G/100M) | 1 (2,5G/1G/100M/10M) |
| Θύρα USB 2.0 | 1 |
| Θύρα USB 3.2 Gen 2 (10Gbps) | 2 x Type-A USB 3.2 Gen 2 |
| Έξοδος HDMI™ | 1. HDMI™ 2.0 (έως 4096 x 2160 @ 60Hz) |
| Εμφάνιση | όρθια |
| Ένδειξη LED | Κατάσταση συστήματος, δίκτυο, USB, HDD 1-4 |
| Κουμπί | Τροφοδοσία, αντιγραφή USB, επαναφορά συστήματος |
| Διαστάσεις (ύψος x πλάτος x βάθος) | 170 × 162,56 × 220,98 mm |
| Βάρος (καθαρό βάρος) | 2,09kg |
| Βάρος (μικτό βάρος) | 3,51kg |
| Σχετική υγρασία | 5-95% RH (χωρίς συμπύκνωση), υγρή σφαίρα: 27C (80,6F) |
| Τροφοδοτικό | Ελάχιστη κάρτα διεπαφής 84W, 100-240V |
| Κατανάλωση ενέργειας: λειτουργία λειτουργίας, κανονική | 59,31W
Δοκιμάστηκε με το NAS πλήρως φορτωμένο με σκληρούς δίσκους.
|
| Ανεμιστήρας | 1 x 120mm, 12VDC |
| Ειδοποίηση συστήματος | βομβητής |
![]()
![]()
Ε: Ποια είναι τα πλεονεκτήματά σας;
Α: Είμαστε επαγγελματίας προμηθευτής στον τομέα του δικτυακού εξοπλισμού για περισσότερα από πέντε χρόνια. Παρέχουμε πρωτότυπα προϊόντα επώνυμων εταιρειών με καλή τιμή στους πελάτες. Έχουμε επαγγελματική ομάδα πωλήσεων που παρέχει 24ωρη δωρεάν συμβουλευτική, και έχουμε επίσης επαγγελματική τεχνική ομάδα και τμήμα μεταπωλήσεων.
Ε: Μπορώ να πάρω καλύτερη τιμή ή έκπτωση;
Α: Ναι, μπορούμε να σας δώσουμε έκπτωση. Αλλά βασίζεται στην ποσότητα. Περισσότερη ποσότητα πιο ελκυστική τιμή.
Ε: ποιο είναι το MOQ για τα προϊόντα σας;
Α: 1 τεμάχιο.
Ε: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής;
Α: Προ T/T ή paypal ή west union ή παραγγελία Trade Assurance.
Ε: Ποια είναι η συσκευασία;
Α: Αρχική συσκευασία. Για το εξωτερικό, θα το συσκευάσουμε σε ένα άδειο κουτί για να προστατεύσουμε από ζημιές κατά τη μεταφορά και να διασφαλίσουμε ότι θα λάβετε τα αγαθά σε καλή κατάσταση.
WhatsApp/Wechat : +86 15527331922
| lauren Yu /Τμήμα Πωλήσεων | |
| Κινητό | +86 15527331922 |
| live:.cid.a18ec94ce8fe3ec9 | |
| Skype | |
| +86 15527331922 | |
| whatsapp/wechat | |
| lauren-yu at asia-hitech.com | |
| 86 010 62669007 ex 801 | |
| Τηλέφωνο | |
| www.wf-technology.com | |