| Αριθμός μοντέλου: | TS-432PXU-RP-2G |
| MOQ: | 1 |
| Τιμή: | $678-706 |
| CPU | Επεξεργαστής AnnapurnaLabs AL-324 τετραπυρηνικού πυρήνα 1.7GHz |
| Προεγκατεστημένη μνήμη | 2 GB UDIMM DDR4 |
| Μέγιστη μνήμη | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Κεφάλαιο οδήγησης | 4 |
| Συμφωνία οδήγησης | 2.5"/3.5" SATA/SSD |
| Εναλλακτικά με θερμότητα | - Ναι, ναι. |
| Υποστήριξη μνήμης αποθήκευσης SSD (SSD δεν περιλαμβάνεται) | - Ναι, ναι. |
| Σχήμα | 1U Rackmount |
| 2 5GbE (RJ45) | 2 |
| 10GbE (SPF+) | 2 |
| USB | 4 |
| Επικεφαλής | 1 |
| Μέγεθος (HxWxD) | 89 × 482 × 534 mm |
| Βάρος kg (ακαθάριστος) | 15.27 κιλά |
| Μονάδα τροφοδοσίας | Δύο 250W |
| Κατανάλωση ενέργειας (σε λειτουργία) | 75.9 W |
| Μέγιστη ταυτόχρονη σύνδεση (CIFS) | 1500 |
| Υποστήριξη RAID | RAID 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60, JBOD, Μοναδικό |
![]()
![]()
Ε: Ποια είναι τα πλεονεκτήματά σας;
Απ: Είμαστε ένας επαγγελματίας προμηθευτής στον τομέα του εξοπλισμού δικτύου για περισσότερα από πέντε χρόνια.Έχουμε επαγγελματική ομάδα πωλήσεων παρέχουν 24 ώρες δωρεάν συμβουλευτική, και έχουμε επίσης μια επαγγελματική τεχνική ομάδα και τμήμα μετά την πώληση.
Ε: Μπορείτε να πάρετε καλύτερη τιμή ή έκπτωση;
Α: Ναι, μπορούμε να σας δώσουμε έκπτωση. Αλλά είναι βασισμένο στην ποσότητα. Περισσότερη ποσότητα πιο επιθετική τιμή.
Ε: Ποιο είναι το MOQ για τα προϊόντα σας;
Α: 1 κομμάτι.
Ε: Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής;
Α: Προ T/T ή paypal ή west union ή Trade Assurance παραγγελία.
Ε: Ποιο είναι το πακέτο;
Α: Αρχική συσκευασία. Για το εξωτερικό, θα το συσκευάσουμε σε ένα άδειο κουτί για να προστατεύσουμε από ζημιές κατά τη διάρκεια της μεταφοράς και να διασφαλίσουμε ότι θα λάβετε τα αγαθά σε καλή κατάσταση.
WhatsApp/Wechat: +86 15527331922
| lauren Yu /Τμήμα Πωλήσεων | |
| Κινητή | +86 15527331922 |
| Ζωντανά: | |
| Skype | |
| +86 15527331922 | |
| whatsapp/wechat | |
| Λόρεν-Γιου στο asia-hitech.com | |
| Ηλεκτρονικό | |
| 86 010 62669007 ex 801 | |
| Τηλεφώνημα | |
| Δελτίο ΕΚ 6-1994, σημείο 1.2. | |